Hotel Praha 8 Čechie Praha

Hotelu Čechie Praha je jediný čtyř-hvězdičkový hotelu v Praze, kde máte možnost naučit se hrát golf,tenis, squash, bowling či relaxovat v sauně. Hotel dále nabízí  možnosti jako například uspořádání korporátních akcí nebo se jednoduše zajít na šálek kávy s přáteli nebo obchodními partnery. Na Vaši návštěvu se vždy těší ochotný a profesionální personál, který se bude snažit zajistit Vám maximální komfort. Věříme,že naše kvalitní služby  učiní vše pro to,abyste se k nám často a rádi vraceli.

Hotel Čechie ubytování Praha
Hotel Čechie Praha nabízí možnost ubytování v standardní a superiorní kategorii nebo v apartmánech. Rezervace pokoje vyšší kategorie automaticky zahrnuje přístup do sauny a rovněž bazénu bez poplatku. Všechny pokoje disponují klimatizací a navržené pro maximální pohodlí. Ve výbavě pokojů jsou protihluková okna, satelitní televize,koupelna s toaletou, telefon,minibary (u pokojů vyšší kategorie) a vysokorychlostní internetové připojení.

Check-in: od 2 PM
Check-out: do poledne
Minimální věk pro rezervaci: 18 let


Hotel Čechie ubytování Praha restaurace
Hotel Čechie Praha, a.s. vám nabízí  hotelovou restauraci a také využití několika sportovních barů v nichž si pochutnáte na mezinárodní kuchyni. Hotel také nabízí zajišťování kvalitního cateringového servisu včetně vyškolené obsluhy jak v prostorách hotelu rovněž i mimo hotel. Rádi vám připravíme jakékoli občerstvení i k vám do kanceláře.


Hotel Čechie ubytování Praha služby
Hotel Čechie Praha, a.s. nabízí SPORTOVIŠTĚ A PROSTORY pro stálé i jednorázové sportování. Prostory pro pořádání firemních a spotrovně-společenských akcí. V hotelu Vám nabízíme konferenční prostory o celkové kapacitě cca 600 míst ve dvou konferenčních sálech a čtyřech saloncích a golfové hale. Prostory jsou vhodné k pořádání školení, seminářů, prezentací, podnikových večírků a jednání s partnery.Všechny školící prostory jsou klimatizované, vybaveny internetem. Ve všech prostorách připravíme uspořádání dle vašich požadavků. Součástí našich služeb je zajištění kompletního gastronomického servisu.

Hotel Praha 8 Čechie Praha - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 8 Čechie Praha -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 8 Čechie Praha - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 8 Čechie Praha - disponuje restauracíHotel Praha 8 Čechie Praha -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 8 Čechie Praha - golfHotel Praha 8 Čechie Praha - disponuje kavárnouHotel Praha 8 Čechie Praha - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 8 Čechie Praha - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 8 Čechie Praha - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 8 Čechie Praha - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 8 Čechie Praha - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 8 Čechie Praha - tenis -poblíž hoteluHotel Praha 8 Čechie Praha - krytý bazén v hotelu.Hotel Praha 8 Čechie Praha - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 8 Čechie Praha - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 8 Čechie Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 8 Čechie Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 8 Čechie Praha - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Čechie Praha, U Sluncové 618
Praha 8 18600 Česká Republika
Hotel-Praha-Cechie@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Čechie Praha ubytování Praha 8 Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: